5 Aralık 2011

Yeni yılı Çintemani Restaurant’ta karşılayın

The Ritz-Carlton, İstanbul Çintemani Restaurant, “Yeni Yıl Gala Yemeği” ile 2012’ye “merhaba” diyor. Yılbaşı akşamına özel hazırlanan menüye, eşsiz melodileriyle Grup Barok’un orkestrası eşlik edecek.The Ritz-Carlton, İstanbul Çintemani Restaurant, “Yeni Yıl Gala Yemeği” ile eğlenceli bir akşam vaat ediyor. Grup Barok’un çalacağı şarkılar ile keyifli dakikalar yaşatacak olan yılbaşı akşamı için Çintemani Restaurant mutfak ekibi özel bir menü hazırladı.

Yeni Yıl Gala Yemeği menüsünde ilk olarak “marine edilmiş deniz levreği” servis edilecek. Ardından “beyaz trüflü mantar çorbası”,“tatlı şarap ile poşe edilmiş ıstakoz” ve “yaban kekikli kuzu sırtı” sunulacak.

Ayrıca yeni yıl tatlı büfesinden lezzetler de, menünün sonunda damakları tatlandıracak. Yeni Yıl Gala Yemeği’nin fiyatı yerli içki dahil 499 TL, yeni yıl brunch’ının ise köpüklü şarap dahil 149 TL olarak belirlendi.

Ailenizle ve dostlarınızla yeni yıl coşkusunu lezzetli yemekler, canlı müzik ve Boğaz manzarası ile yaşamak istiyorsanız The Ritz-Carlton, İstanbul Çintemani Restaurant’ın Yeni Yıl Gala Yemeği’nde istediğiniz her şeyi bulacaksınız.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için telefon: (0212) 334 41 88

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts with Thumbnails