24 Mayıs 2010

SHORBA, Çorbalarıyla Yaza Hazır!


Hem lezzeti hem de doyuruculuğu ile yaz sofralarının yeni gözdesi çorbalar olacak. SHORBA yaza özel çorbalarıyla gözünüzü doyurduğu gibi bedeninizi de doyuracak...SHORBA, 3000 çorba çeşidine yenilerini ekledi ve çorbalarıyla yaz için hazırlığını tamamladı. Bu sayede yaz aylarında havaların bunaltıcı sıcaklarından dolayı tercih edilmeyen çorba, aslında yazın en iyi kurtarıcınız olacak. Bayanlar için özel olarak hazırlanan çorbalar ise yazı daha keyifli hale getirecek.

Yaza yaklaştığımız şu aylarda bayanların kabusu olan kilolar için en iyi çözüm olan çorbalar en leziz halleriyle SHORBA’da konuklarını bekliyor. Yaza özel çorbalar hazırlayan SHORBA, doyurucu ve lezzetli diyet çorbalarının yanı sıra, SHORBA İstanbul’un sahibi Ebru Hanım’ın reçetesini tamamen kendisinin hazırlamış olduğu birçok çorba tarifini de kapsıyor. Detox etkisi yaratan, diyet yapanlar için özel olarak hazırlanan, cildi güzelleştirip diri tutmayı sağlayan lifli çorbalar bunlardan birkaçı.

Kendinizi evinizde hissedeceksiniz…

SHORBA, hazırladığı bu iksir misali çorbalarla sizi kaşık kaşık bakıma sokuyor. Rahat ortamı ve sıcak atmosferiyle de sizin kendinizi evinizdeymişsiniz gibi hissetmenizi de sağlayarak, hiç hissetmeden girdiğiniz bu lezzetli bakım sonrası doymuş, daha sağlıklı ve dinç olarak mutlu ayrılacaksınız SHORBA’dan..

Kaşığınızda da bedeninizde de yağ olmasın…

Hazırlanan bu çorbalarda kesinlikle yağ kullanılmıyor. Shorba’nın bol malzemeli çorbalarının lezzetinde, mevsiminde sebze kullanılmasının ve besin değeri kalitesinin yüksek tutulmasının büyük payı var. Taze sebzelerle hazırlanan çorbalar baharatlarla süslenerek sunuluyor, yani Shorba’nın sunduğu çorbaların hepsinin kalorisi düşük, hepsi sağlıklı ve besleyici. Böylece hem göze hem de damağa hitap ediyor. Ayrıca yazın vücudun ihtiyacı olan sıvı desteğinin dengelenmesine de yardımcı olan çorba, bu sayede sağlığınızı da koruma altına alıyor.

Ayrıca SHORBA, diyet mönüsünü sadece çorbayla sınırlı tutmuyor. Hazırladıkları sebzeler, salatalar ve ızgaralarla seçme şansı sağladığı gibi kişiye özel mönüleri de hazırlıyor. Tek yapmanız gereken, Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal, Kadıköy Bahariye Caddesi ve Ataşehir’de bulunan SHORBA’lardan birini listenizi iletmek…Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts with Thumbnails