16 Ağustos 2010

AMWAY’in beslenme destek ürünleriyle daha zinde ve daha rahat bir Ramazan

Çeşitli kullanım alanlarına yönelik 500’den fazla ürün seçeneği sunan Amway, beslenme destek ürünleri markası NUTRIWAYTM ve gıda grubu ürünleriyle Ramazan ayını daha rahat ve zinde geçirmenize yardımcı olacak…

Ramazan ayı, belki de enerjiye en çok ihtiyaç duyduğumuz, lezzetli ve tok tutan yemekleri en çok aradığımız dönemlerin başında geliyor. Amway, bu sene yaz mevsimine rastlayan Ramazan ayını daha zinde ve keyifli geçirmeniz için beslenme destek ürünleri markası NUTRIWAY ve leziz gıda ürün grubuyla size destek oluyor…


 
Daha zinde bir gün için C vitamini

Bu ürünlerden biri NUTRIWAY Acerola C. Düzenli beslenmenin aksadığı ve vitamin desteğine daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde, bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olan C vitamini desteği sağlayan ürün, bilinen en zengin C vitamini kaynaklarından Açerola kirazı konsantresi içeriyor.

23 farklı meyve, sebze ve bitkiden elde edilen doğal bitkisel konsantreler içeren NUTRIWAY Double X ise genel zindeliği güçlendirme konusunda yardımcı olan bir beslenme destek ürünü. Double X, yoğun yaşam tarzına sahip, her gün taze sebze, meyve tüketemeyenler ve yediklerinin besin değerinden emin olamayanlar için destekleyici bir seçenek oluşturuyor. 

Tokluk hissi

Yine ramazan ayında en çok ihtiyaç duyduğumuz şeylerden biri de tokluk duygusu ve sindirim. NUTRIWAY Protein, vücudumuzdaki her hücrenin temelini oluşturan yüksek kalitede protein içeren bir toz karışımı. Öğün atlayan ya da yeterli et ve süt ürünü tüketemeyenlere alternatif bir protein kaynağı sağlamaya yardımcı oluyor. Çiğnenebilir bir lif karışımı olan NUTRIWAY Chewable Fibre Blend ve doğal bitki kaynaklarından elde edilen, suda çözünebilen bir lif tozu olan Fibre Powder da yine tokluk hissi ve sindirim konusunda yardımcı olabilecek seçenekler arasında. 

Sofranıza alternatif lezzetler
Amway, Ramazan ayını daha zinde ve rahat geçirmenize yardımcı olacak destek ürünlerinin yanında iftar sofralarınıza lezzet katacak gıda ürünleri de sunuyor. % 100 durum buğdayından yapılan İtalyan Makarnası ve hazır, filtre ve espresso olmak üzere 3 farklı seçeneğe sahip kahve çeşitleri ile de bu Ramazan, Amway ürünleri ile şenlenecek...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts with Thumbnails