5 Eylül 2010

Kadınların Mutfaktan Çıkma Vakti Geldi!

Türkiye’nin ilk ve tek demir döküm gurme pişirme markası HECHA, mükemmel erkeği yeninden tanımlıyor. HECHA SAPIEN ile erkeğin evrimi tamamlanıyor. Gusto sahibi erkekler içeri girerken, kadınların mutfaktan çıkma vakti geldi!
Hecha mükemmel erkeği tanımlıyor

Türkiye’nin ilk ve tek dökme demir pişirme markası Hecha, kadınların yıllardır cevabını aradıkları o meşhur soru ile yola çıkıyor: Mükemmel erkek kimdir?

Hecha, yaptığı araştırmalarda ilginç bir sonuca varıyor. Buna göre 10 kadından 9’u, mükemmel erkeğin varlığına inanmıyor.

Hecha’ya göre kadınlar itiraf etmeseler de, yeryüzü mükemmel erkek örnekleri ile dolu. Zevk ve beğeniler; beraberinde bakış açıları yıllar içinde değişse de, her devir kendi mükemmel erkeğini yaratıyor. Bu tanım zaman içinde değişikliklere uğrasa da, iddiasını sürdürüyor...

Mükemmel erkek: HECHA SAPIEN!

Hecha mükemmel erkeği giyim, eğlence, damak tadı, sanat, müzik, edebiyat ve ayrıcalıklı hobilerle uğraşan ve gustonun zirvesini temsil eden olarak tanımlıyor.

Buna göre mükemmel erkek, aydınlanmış erkektir. Rönesans insanıdır. Bilgi düzeyi ve kültür seviyesi yüksektir. Bu tanıma uyan erkekler spor yapar, kendine bakar ve kadına tutkuyla bağlıdır.Mükemmel erkeğin ev hali

Bu tanıma uyan erkekler evlerinde de en iyisini istiyor. Hecha Sapien erkeği dünyanın en iyi restoranlarındaki tadları yakalamak için Hecha mutfak malzemelerini tercih ediyor. Böylece etler ve sebzeler hem lezzetini hem de doğallığını korurken kömür ateşinin zevki kapalı mekanlara taşınıyor.

Mükemmel pişirilmiş yemeklerin yaratıcısı Hecha sizi mükemmel erkeğin dünyasına; Hecha Sapien’e davet ediyor.

Siz de http://www.hecha.com.tr/’yi ziyaret edebilirsiniz…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts with Thumbnails