22 Aralık 2010

Mövenpick Hotel Istanbul'da Yeni Yıla Unutulmaz Bir Başlangıç...


Mövenpick Hotel Istanbul, 2011’e sevdiklerinizle beraber lezzetli ve eğlenceli bir başlangıç yapabileceğiniz birbirinden keyifli yılbaşı programları hazırladı.AzzuR Restaurant’ta Romantik Bir Yılbaşı Kutlaması

AzzuR Restaurant’ın büyüleyici atmosferinde, yaratıcı şefler tarafından özenle hazırlanan gurme lezzetlerin tadına varacağınız Yılbaşı Yemeği’ne canlı müzik eşlik edecek. Mum ışığının parıltısı altında geçireceğiniz romantik anların ardından DJ’in hareketli ritimleriyle tempoyu yakalayacak ve 2011 yılına dans ederek gireceksiniz. 31 Aralık 2010 akşamı 19.30-02.00 saatleri arasında düzenlenecek olan limitsiz yerli içkinin dahil olduğu Yılbaşı Yemeği, kişi başı KDV dahil 269 TL’dir.

Göklerde coşkulu bir yılbaşı partisi

Yeni yılı, Mövenpick Hotel Istanbul’un 20. katında bulunan Skyline Club Lounge’da şehrin elmas gibi parlayan silüetine karşı gökyüzünde coşkulu bir partiyle kutlayabilirsiniz. Saat 22.00’da başlayacak parti, günün ilk ışıklarına kadar canlı DJ performansı ve danslarla devam edecek. Yeni yılın ilk saatlerinde eğlence doruğa ulaştığında snack ikramlarıyla gece boyunca enerjiniz hiç tükenmeyecek. Limitsiz yerli içki ve KDV’nin de dahil olduğu yılbaşı partisi kişi başı 120 TL’dir.Yılbaşı Konaklama Paketi

Mövenpick Hotel Istanbul, yeni yılı şehrin göz alıcı ışıklarına nazır, seçkin bir ortamda karşılamak isteyenler için özel yılbaşı konaklama paketleri sunuyor. 31 Aralık tarihinde superior odada iki kişi konaklama, AzzuR Restaurant’ta yılın ilk kahvaltısı, fitness center, kapalı havuz, sauna ve jakuzinin ücretsiz kullanımını içeren paket gece başı KDV hariç 150 Euro’dur. İki kişilik yılbaşı yemeğinin de dahil olduğu konaklama paketi ise gece başı KDV hariç 395 Euro’dur.

Yeni Yılın İlk Brunch’ı

Kutlama yapılan uzun bir gecenin ardından yeniden canlanmak ve yeni yıla leziz bir başlangıç yapmak isteyenler için 1 Ocak 2011 tarihinde Azzur’da muhteşem bir brunch sunulacak. 11.30-15.00 saatleri arasında düzenlenen brunch’ta Türk ve dünya mutfaklarından örneklerin yanı sıra zengin tatlı çeşitlerini de deneyebilirsiniz. Ayrıca, çocuklar kendileri için hazırlanan özel oyun odasında eğlenirken, büyükler baş başa yeni yılın ilk brunch’ının keyfini çıkartabilirler. Kişi başı KDV dahil 85 TL, 0-6 yaş arası çocuklara ücretsiz, 7-12 yaş arası için % 50 indirimlidir.

Yılbaşı rezervasyonları için 0212 319 29 29’u arayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts with Thumbnails